vivo X200, X100’den daha küçük ekrana sahip olacak!

Android telefon piyasasına her gün yeni cihaz eklenmeye devam ediyor. vivo da pazar payını artırmak için daha da sıkı çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz kasım ayında tanıtılan X100’ün üst modeli olarak tanıtılması beklenen X200 özellikleri de sızıntılarla ortaya çıkıyor. Şimdiki sızıntıya göre vivo X200 ekranı, X100 modelinden daha küçük olacak. İşte detaylar…

vivo X200, Dimensity 9400 işlemci ile tanıtılacak

Bu sene ekim ayında tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi telefon, iddialara göre MediaTek’in aynı zamanlarda tanıtacağı Dimensity 9400 işlemci ile gelecek. Popüler analist Digital Chat Station tarafından paylaşılan yeni bilgilere göre vivo X200, 1.5K çözünürlüklü bir ekran ile gelecek fakat bu ekran önceki modelden daha küçük olacak.

vivo X100 modeline kıyasla nispeten küçük olacak 1.5K çözünürlüklü ekranın yanı sıra düz çerçeveli olacak ve benzer bir tasarıma sahip olacak X200, belki ekran açısından standart ve Pro model farklılıklarından dolayı küçülmüş olabilir.

Ekran açısından X100 yerine Xiaomi 14’e benzer ekran boyutu ile gelmesi iddialar arasında yer alan X200 hakkında pek de bilgi bulunmuyor. Arka tarafta 3x periskop zoom lens de dahil olmak üzere üçlü 50 megapiksel kamera ile gelebilir. Ayrıca X200 Pro’da ultra sonik parmak izi okuyucu olması beklenirken, X200’de optik ekran altı parmak izi okuyucu gelmesi bekleniyor.

vivo X200, düz OLED ekranı ve 1.5K çözünürlük ile gelmesi beklenirken, kompakt ve dar çerçevesi ile dikkat çekebilir. Geçtiğimiz yıl tanıtılan X100’ün 6.78 inçlik ekran ile geldiğini düşünürsek X200’ün nispeten küçük olsa da çok da küçük bir ekrana sahip olmayacağını söyleyebiliriz.

Peki ya siz vivo X200 özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir